Twoja asertywność

Zdarzają Ci się sytuacje kiedy nie bardzo wiesz jak się zachować?, co powiedzieć?, czasem nie bardzo wiesz jak odmówić?. Złość, zakłopotanie, poczucie bezradności, są typowymi objawami takiego samopoczucia.
Jeśli powyższe sytuacje zdarzają Ci się często, ta strona zaprezentuje Ci możliwości zmian jakie możesz poczynić w swoim życiu.
Zmienianie samego siebie to bardzo ciężka praca ale każdy jest w stanie to zrobić. Poznasz podstawowe pojęcia wyrażania siebie. Asertywność to nie agresja, asertywność to nie manipulacja. Asertywność to równość.
Otrzymasz zestaw narzędzi, które pozwolą Ci bardziej wyrażać siebie.

Nie marnuj życia na stałe odczuwanie lęku. Nie powielaj schematów. Inaczej grozi Ci np. choroba alkoholowa. Sprawdź czy leczenie alkoholizmu jest Ci potrzebne. Jeżeli nie umiesz zachować się podstawa-asertywnosciasertywnie, czujesz się zagubiony w sytuacjach społecznych, sprawdź czy przyczyna Twoich zachowań nie są zaburzenia psychiczne, diagnozę może przeprowadzić tylko psychiatra. Jeżeli okaże się że to wynika z Twojej osobowości, leczenie jest zbędne. Możesz wtedy modulować swoje życie korzystając z psychoterapii lub kursów asertywności.

Reklama:

Jeśli nie radzisz sobie w życiu, Twoje poczucie własnej wartości jest niskie, miewasz stany depresyjne a pojęcie asertywności jest Ci bardzo odległe, skorzystaj z pomocy Ośrodka leczenia uzależnień leczyc.pl – zadzwoń i sprawdź jak możesz sobie pomóc.